Четири медаље за каратисте из Звечана и Косовске Митровице на Државном првенству

У недељу 24. Марта у Крагујевцу одржано је Државно првенство Србије у каратеу за пионире и наде у дисциплини борбе. Учешће је узело око 1200 такмичара из 115 клубова. Омладински карате клуб „Косовска Митровица“ наступио је са 8 такмичара и освојио 2 медаље.

Стефан Тимотијевић, прошлогодишњи сребрни на Државном и бронзани на Балканском шампионату, потврдио је свој квалитет и освојио златну медаљу и окитио се титулом Шампион Србије у категорији борби -42 килограма.

Александар Касаловић прошлогодишњи златни на Државном првенству и репрезентативац Србије на Балканском шампионату и ове године потврђује свој квалитет и место у самом врху његове категорије освајањем 3.места на Државном првенству Србије у борбама -55 килограма.

Карате клуб Звечан освојио је две бронзане медаље. Владимир Челић 2008. годиште освојио је треће место у категорији борби +50 килограма. Јована Милосављевић 2006. годиште понела је бронзану медаљу у категорији борбе -49 килограма.