Петковић поручио Свечљи: Престани да претиш, свака окупација има крај

Директор Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић поручио је косовском министру унутрашњих послова Џељаљу Свечљи да престане да прети “јер свака окупација има крај”.

„Хвалиш се Свечља изборима које су обележили контејнери, УЧК терористи и дуге цеви на бирачким местима уз излазност од 3,5%. А кад смо већ код контејнера, предлажем да их искористиш за канцеларије окупационих гаулајтера.Престани да претиш, јер свака окупација има крај!“, навео је Петковић у објави на Твитеру, реагујући на изјаву Свечље.

Свечља је за РТК рекао да су нови градоначелници одд тренутка када се прогласе коначни резултати, легитимни градоначелници општина и сигурно ће ићи на своје радно место, управљаће општинама. Поручио је да ће Косово одговорити на „све претње које долазе из Србије и од криминалних група Милана Родоичића“, после недељних избора у северним општинама.

Извор: ТВ Мост

You may also like...