Вучић и Жиофре данас на пријему поводом ЕУ недеље могућности
Вучић и Жиофре данас на пријему поводом ЕУ недеље могућности
Амбасадор ЕУ у Србији Емануеле Жиофре и председник Александар Вучић свечано ће отворити манифестацију ЕУ недеља могућности, саопштено је из Делегације ЕУ у Србији.
Уочи почетка ЕУ недеље могућности, Делегација Европске уније у Србији вечерас организује свечани пријем са почетком у 19.15 у МТС Дворани.
У оквиру програма предвиђено је обраћање амбасадора Емануелеа Жиофреа и председника Србије Александра Вучића.
Поред свечаног пријема, званице ће имати прилику да виде изложбу „Инноватион еxпо“ – у холу МТС Дворане, а своја иновативна решења и постигнуте резултате представиц́е 11 компанија, подржаних средствима Европске уније, кроз програме Фонда за иновациону делатност, саопштила је Делегација ЕУ у Србији.
Извор: Т а н ј у г






